Calendario

Enero 2019
LunMarMierJueVierSabDom
 << < > >>
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Anuncio

Quin est en lnea?

Miembro: 0
Visitante: 1

rss Sindicacin

Archivos

 
13 Dic 2015 - 01:33:53

Boşanma Avukatları Ankara

Boşanma Avukatı Ankara
İyi bir boşanma avukatı hissettiklerinizi anlayabilir. Boşanma davası hi kolay bir sre değildir. Bu sebeplidir ki dava sresince size yardımcı olabilecek bir boşanma avukatı bulmanız ivedidir. Peki iyi bir ankara boşanma avukatını ne şekilde bulabilirsiniz? Bununla birlikle duruşmanız ekişmeli mi yoksa anlaşmalı mı olacak?
Bu arada boşanma davası nasıl aılır buna da değinelim. Boşanma davası iki tarzda aılabilmektedir. Eğer eşler evliliği sonlandırma hususunda anlaşırsa aile mahkemesine başvurmaları halinde anlaşmalı şekilde boşanabilirler. Anlaşmalı olarak boşanmanın gerekleşmesi iin evliliğin en az bir sene srmş olmasıgerekir. Eğer evlilik bir seneden az srmş ise taraflar anlaşmalı olarak boşanmak iin başvuru yapamazlar. Bu durumda ekişmeli şekilde başvuru yapmak durumundadırlar. Anlaşmalı biimde evliliğe son vermek iin aile mahkemesine bir anlaşmalı ayrılma mutabakat metni vermeleri gerekmektedir. Bu anlaşma metninin bir boşanma avukatı aracılığıyla meydana getirilmesi ok iyi olacaktır. Daha sonra taraflar mahkemeye ıkmalı ve anlaşmalı boşanma metnini kabul ettiklerini belirtmelidirler. ekişmeli olarak evliliğe son vermek iin bir boşanma nedenine ihtiya vardır. Bu ayrılma nedeninin haklı olması gereklidir. bunun yanında evliliğe son verme sebebinin ispatlanması gerekir. Boşanma davalarında davayı aan eş boşanma nedenlerini her eşit delille ispatlayabilir. bir rnek verecek olursak tanık kanıt olarak ileri srlebilir. ekişmeli boşanma davası fazlaca uzun srebilmektedir. Dava sresini hızlandırmak iin bir boşanma ile ilgili avukattan yardım istenmelidir.Boşanma Avukatı kelimesi asla beynimize ok iyi dşnceler getirmez. Bunun nedeni farkındalığımız olabilir mi? Avukatlık yapan hukukuların neredeyse tamamı toplumu daha iyi hale getirmek amacıyla sememiştir avukatlığı. Bir ok boşanma avukatı , boşanma avukatı olmaya parasal http://bosanma-avukatlari.ra6.org/2014/02/08/bosanma-davalari/ nedenler nedeniyle başlamıştır. Bundan dolayı Ankarada boşanma avukatınızı seerken iyi karar vermelisiniz.

Haddinden fazla avukat var. Doğru boşanma avukatını nasıl seeceğim?
Boşanma avukatınızı belirlerken en iyi zm tavsiyelerdir. Diğer bir yol ise internetten araştırma yapmaktır. Eğer bu yolla avukatı bulacaksanız bulduğunuz boşanma avukatını ven websiteleri de aynı şekilde bulacaksınızdır.
Admin · 16 vistas · Escribir un comentario

Vnculo permanente hacia el artculo completo

http://ankarabosanmalzna368.hazblog.com/Primer-blog-b1/BoAYanma-AvukatlarA-Ankara-b1-p2.htm

Comentarios

Este artculo no tiene Comentario por el momento .....


Escribir un comentario

Estatuto de los nuevos comentarios: Publicado

Se mostrar tu URL


Por favor introduce el cdigo contenido en las imgenes.


Texto del comentario

Opciones
   (Salvar el nombre, el mail y la URL en los cookies)